Архів за: Лютий 2013

День рідної мови

У Глухівському НВК пройшло свято до Дня рідної мови. Учні 8 та 9 класу написали диктант “Рідна мова”. Великий “фольклорний калейдоскоп” об`єднав учнів 4 і 5 класу. А діти 7 класу розповідали вірші про рідну мову, брали “уявне інтерв`ю у … Продовження

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник – 2013”

20 лютого учні НВК прийняли участь у Всеукраїнській українознавчий грі “Соняшник – 2013”

“Учись учитись”

18 лютого заступник директора з НВР Кириловський І.Н. провів для учнів 5-9 класів психологічний семінар “Учись  учитись”.

Рейд “Діти вулиці”

Згідно затвердженого плану 15 лютово адміністрація НВК та представник дільничої інспекції провели рейд “Діти вулиці”, з метою виявлення порушників дисципліни.

“Стежками афганської війни”

“Простим  героям честь і слава” – роздуми над спогадами учасників афганської війни заступника директора з НВР Кириловського І.Н.

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

День Святого Валентина. “Легенда про кохання”

14 лютого в НВК відбулося свято до Дня закоханих. Учні відтворили легенду про священика Валентина. Діти отримали велике задоволення від розігрування призів, виготовлених власними руками.

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

Інформ-дайджест “Плідний слід на землі залишаю…”

Ганоченко Віктор Петрович, у минулому голова колгоспу “Жовтень”, поділився спогадами про розвиток сільського господарства в рідному краї.

Зимові розваги

70 річниця Сталінградської битви

З нагоди 70 річниці Сталінградської битви в школі було проведено літературно-музичну композицію “Корінний перелом у Другій світовій війні”.