Місячник шкільних бібліотек

В рамках проведення місячника шкільних бібліотек у Глухівському НВК відбулися слідуючі міроприємства.

Поскільки в навчальному закладі є діти-сироти, учні самоуправління  вийшло з пропозицією провести дитячий книжковий ярмарок «Подаруй книгу дітям, позбавленим батьківської турботи». Так для трьох хлопців було зібрано більше 9 книг. Самому меншому Коваленко Євгену подаровано підбірку казок Андерсена, для Зайцева Дмитра – довідники з предметів, що вивчаються, та художню дитячу літературу «Сентон Томпсон», «Мустанг іноходець», а Сашкові Люльці – однокласники подарували Кобзар Шевченка та книги за його улюбленої фантастики.

На слідуючому етапі проводилася батьківська година «Що читають наші діти» з батьками учнів початкових класів. На ній запропонована анкета з метою пізнання запиту і кругозору молодших школярів, адже бувають моменти відвідування бібліотеки з метою щось почитати, але ще не визначився  – що до душі. Відповіді в анкетах дали можливість краще орієнтуватися в колі інтересів молодших школярів. А також здійснено виставку літератури з метою реклами художньої літератури.

Читацька конференція «Дитяче читання без кордонів» принесла дітям велике задоволення від спілкування і отримання величезної інформації про зарубіжну літературу. Учні 4 класу представили роботу з розділу «Міфологія» – розповівши про грецькі міфи. Учні 5 класу – говорили про ряд нових казок та створених мультфільмів і показали перевагу літератури. Учні 7 класу на чолі з класним керівником Гілюк Наталі Олександрівни читали балади англійською мовою, чим вразили всіх присутніх. Кисла Поліна підготувала проектну роботу про українських  перекладачів – завдячуючи цим письменникам школярі мають можливість познайомитися з багатством зарубіжної літератури.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.